Atribuită
Cumpărare directă
- cadru metalic din oțel tubular cu finisaj cromat - șezut și spătar tip scoică cu poliuretan injectat - tapiterie dijn ecopiele, culoare negru - dopuri din nylon pentru protecția pardoselei Dimensiuni: Înălțime totală: 90-91 cm Înălțime șezut: 46‐48 cm Lățime totală: 40-41 cm Lățime șezut: 40-41 cm Adâncime șezut: 40-41 cm Adâncime totală: 50-51 cm Înălțime spătar: 45-46 cm Lățime spătar: 35-36 cm Greutate maximă admisă: 120 kg
- Număr anunț
- DA25510006
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.817,28 RON
- Valoare atribuită
- 34.817,28 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.