Atribuită
Cumpărare directă
Criotuburi 2 ml 5110122 pachet 1000 buc Ratiolab 635.61 Cryo-Tubes, 5.0 ml, male thread, self-standing, sterilized, Ø x Height 12.3 X 90 mm 5110150 pachet 500 buc 1 Ratiolab 450.00 Cryo-Tubes, 5.0 ml, male thread, self-standing, sterilized, Ø x Height 12.3 X 90 mm 5110150 pachet1000 buc 1 Ratiolab 900.00 Cryo-Tubes, 4.0 ml, male thread, self-standing, sterilized, Ø x Height 12.3 x 75 mm 5110140 pachet 1000 buc 1 Ratiolab 900.00 Criobox 5120010 pachet 5 buc Ratiolab 60.38 TINE LOC DE COM FERMA REF LAB SP ET 2
- Număr anunț
- DA25516978
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.