Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATAT: 375ML TRIUMF ARAGAZ 27 1 5,84 5,84 5L FAIRY EXPERT LEMON 8 1 29,00 29,00 400ML RAID SPRAY MUSTE/TANTARI 3 1 10,16 10,16 100 ARO SERV ALBE 1STR 33X33 250 1 2,01 2,01 4 ARO ROLE PROSOP BUCAT 2STR 225 4 0,74 2,96 20OTI SOLIDXL SACI MENAJERI60L 100 1 8,22 8,22 ARO BURETI VASE CANELURI 5 10 0,28 2,80 ARO SCOBITORI TUB PLAST 200BUC 9 12 0,88 10,60

Număr anunț
DA25509668
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520,06 RON
Valoare atribuită
2.520,06 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520,06 RON

din 2.520,06 RON estimat