Atribuită Cumpărare directă

IGIENIZANT PENTRU MAINI 200 ML 12BUC, IGIENIZANT PENTRU MAINI 100ML 10 BUC, SAPUN ANTIBACTERIAN 5L 1 BUC, SANIALC SOL PARDOSELI 5L 1BUC

Număr anunț
DA25516912
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,14 RON
Valoare atribuită
316,14 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
25.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,14 RON

din 316,14 RON estimat