Atribuită Cumpărare directă

Sapun lichid 5L, antibacterian, Expertto bidon 4 Gel dezinfectant pentru maini 5L, antibacterian, 70% alcool, I Gel Blue bidon 4 Servetele umede 72 buc/pachet, antibacteriene, Dr. Wipes pachet 20 Masca unica folosinta 3 straturi, 50buc/cutie cutie 10

Număr anunț
DA25546113
Autoritate contractantă
Centru Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 21543808)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.491,32 RON
Valoare atribuită
2.491,32 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.491,32 RON

din 2.491,32 RON estimat