Atribuită Cumpărare directă

Aplica led 18W -40buc, Priza simpla sucko PT -1buc, Priza dubla sucko CP -1buc

Număr anunț
DA25507816
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Lehliu Gara (CUI 3797336)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.031,09 RON
Valoare atribuită
1.031,09 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.031,09 RON

din 1.031,09 RON estimat