Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere tehnica si legislativa, suport tehnic, standard aplicatia AvanCont

Număr anunț
DA25509861
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72267000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.820 RON
Valoare atribuită
17.820 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.820 RON

din 17.820 RON estimat