Atribuită Cumpărare directă

RIVOTRIL 0.5MG X 50TBL (CLONAZEPAMUM) F. HOFFMANN-LA ROCHE LTD. LACTECON 667G/L X 200ML (LACTULOSUM) ABBOTT LOGISTICS BV SPIRIVA 18MCG X 30CPS. PULB. INHAL. (TIOTROPIUM) BOEHRINGER INGELHEIM NITROGLICERINA 0.5MG X 20CP ZENTIVA (NITROGLYCERINUM) ZENTIVA Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA25516937
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,50 RON
Valoare atribuită
1.638,50 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,50 RON

din 1.638,50 RON estimat