Atribuită
Cumpărare directă
Revizie tehnica curenta pentru ascensorul de 100kg, din blocul alimentar al Cresei situat in str Zorilor nr.6, mun Moinesti, revizie tehnica curenta la instalatiile de ridicat transport persoane din cadrul CSS Moinesti, capacitate max.admisa a escalatorului este de 200kg
- Număr anunț
- DA25532132
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 15813109)
- Cod CPV
- 50750000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.