Atribuită Cumpărare directă

PANZA META-ARAMID FELT 400 g/m² LANA METALICA 5.00 kg INCLUDE MANOPERA - ansamblu varistoare include manopera

Număr anunț
DA25516817
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.011,60 RON
Valoare atribuită
3.011,60 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.011,60 RON

din 3.011,60 RON estimat