Atribuită
Cumpărare directă
Stand dezinfectie compatibil cu sistemul de dispenserul pentru dezinfectanti pe senzor, capacitate 1000 ml. Constructie durabila si stabila de inalta calitate. Design mobil si usor de intretinut. Date tehnice: Dimensiuni dispenser: L: 125 mm x A: 125 mm x H: 275 mm. Material dispenser: ABS. Culoare: alb. Capacitate dispenser: 1000 ml. Producator: STIL CASA Italia. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25517045
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- ROMSALES DISTRIBUTION SRL (CUI 24108191)
- Cod CPV
- 39831700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.