Atribuită Cumpărare directă

microcentrifuga spin, produs insotit de Declaratie de conformitate, Certificat de garantie, Fisa tehnica a produsului

Număr anunț
DA25533469
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42931000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.185,82 RON
Valoare atribuită
1.185,82 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.185,82 RON

din 1.185,82 RON estimat