Atribuită Cumpărare directă

agitator vortex, produs insotit de Declaratie de conformitate, Certificat de garantie, Fisa tehnica a produsului

Număr anunț
DA25533490
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38436100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629,64 RON
Valoare atribuită
629,64 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629,64 RON

din 629,64 RON estimat