Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTARE: soluție igienizantă pe bază de alcool cu pulverizator,pentru orice tip de suprafață din spații comerciale,birouri,grupuri sanitare; CAPACITATE: 750 ml; INGREDIENTE: apă dedurizată,etanol 70 %,clorură de benzalconiu; GREUTATE: 740 g/flacon; AMBALARE: 12 flacoane/bax.
- Număr anunț
- DA25547783
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 505,15 RON
- Valoare atribuită
- 505,15 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.