Atribuită Cumpărare directă

1 6130 MSV SACI 120L 10/set SR set 35,00 X 3,83 RON fara TVA / set 2 6013 MSV SACI 35L 50/set REZISTENTI EXTRA set 60,00 X 3,07 RON fara TVA / set

Număr anunț
DA25511966
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,25 RON
Valoare atribuită
318,25 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,25 RON

din 318,25 RON estimat