Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta, DRDP Brasov, doreste sa achizitioneze Bolt principal cuplare KZ 1416 - 1 buc. pentru semiremorca trailer UMM serie sasiu UVW251101GSJ37003.

Număr anunț
DA25522116
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ANVELO SRL (CUI 5074351)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998 RON
Valoare atribuită
1.998 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998 RON

din 1.998 RON estimat