Atribuită Cumpărare directă

SET MASTI DE PROTECTIE PENTRU FATA FFP2 FARA SUPAPA, CU 3 STRATURI, 3 PLIURI SI INTARITURA METALICA IN ZONA NASULUI. MASTILE AU CERTIFICAT CE, RAPORT DE TESTARE SI SUNT AMBALATE STERIL IN PUNGI SIGILATE A CATE 50 BUCATI PE SET.

Număr anunț
DA25514889
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
MV INVESTMENTS SRL (CUI 11220516)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat