Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Cartus toner Compatibil cu Samsung ProXpress SL-M 2020 , 2020W , 2022 , 2022W , 2070 , 2070W, conform referatului de necesitate inregistrat cu nr. 11761/ 28.04.2020

Număr anunț
DA25536534
Autoritate contractantă
Orasul Sângeorgiu de Padure (CUI 4375895)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,22 RON
Valoare atribuită
146,22 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,22 RON

din 146,22 RON estimat