Atribuită Cumpărare directă

PROFIL LBC 40*40*2-36 M,DEBITAT FIER-24 BUC,SARMA NG 3-25.45KG,DIBLU UNIV.NYLON 8*80-80 BUC,H-SURUB PAL 5.0*100 PZ2-80 BUC,CUIE 6 GROASE-10 KG,CUIE 10-5 KG,H-SURUB RIGIPS 3.5*55 LEMN 100B-3 PNG,MOZAIC 5-8MM/2-5MM/3-5MM 50KG-7 SACI,CIMENT 40KG BICAZ-7 SACI,OXID ROSU 150G-2 BUC,BALAMA USI GARAJ 300 NATUR-2 BUC,MANUSI HOBBY PIELE CAPRA -1 PER,SPRAY CONTACTE ELECTRICE-1 BUC,SPRAY VOPSEA 3000-1 BUC,SACI RAFIE-7 BUC,BURGHIU SPIRALA 6.0MM TIP N HSS-G-1 BUC,LUBRIFIANT MULTIF 100ML WD-40-2 BUC,MOPS SUEDEZ TIP 45 2'' 65MM-1 BUC,GALEATA CAUCIUC 12L-1 BUC,BUTELIE GAZ 190G-2 BUC,LAMPA LIPIT CUART-1 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*55 LEMN 100B-3 PNG,H-SURUB RIGIPS 3.5*55 LEMN 100B-2 PNG,DISC SMT624 125*22 P120-1 BUC,DISC SMT324 125*22 P 60-3 BUC,DISC GLAZURAT-125MM-4 BUC,TRAFALET 21CM RULLO N.STOP-1 BUC,SPOR EMAIL PE BAZA DE APA ALB 0.75L-3 BUC,SPOR EMAIL PE BAZA DE APA NEGRU 0.70L-2 BUC,CM 17 25KG[5MP]-1 SAC,AT31 ADEZIV POLISTIREN 25KG-2 BUC,DISC GLAZURAT-115MM-1 BUC,DISC GLAZURAT-125MM-1 BUC,AMORSA ZIDARIE 5L KOBER-1 BUC,PENS.LATA SERIA 33 2.5''M.LEMN-3 BUC,MANUSI PICOU DUBLU-1 BUC,SPOR EMAIL PE BAZA DE APA NEGRU 0.70L-1 BUC,EMAIL IDEEA 4L ALB POLAR-1 BUC,DILUANT UNIVERSAL 0.9L-2 BUC,PERIE SARMA 5 RANDURI-2 BUC,DANKE 0.75L NEGRU-3 BUC,VOP.PITURA 4L NEGRU-1 BUC,DILUANT UNIVERSAL 0.9L-1 BUC,SARMA NG 3-8.50KG,H-SURUB RIGIPS 3.5*55-200 BUC,DISC DIAM 125MM TURBO-1 BUC,EMAIL IDEEA 4L POLAR-3 BUC,SPOR EMAIL PE BAZA DE APA ALB 0.75L-1 BUC,DILUANT UNIVERSAL 0.9L-2 BUC,PENS.70MM-2 BUC,MANUSI LUCRU NEGRU XL

Număr anunț
DA25531545
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.366,23 RON
Valoare atribuită
2.366,23 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.366,23 RON

din 2.366,23 RON estimat