Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IG.PARFUMATA 3STRAT LEMON 10/SET-5 SET,MANUSI DE NITRIL U.FOLOSINTA-16 PER,ROLA HARTIE ALBA MISAVAN KILLO 435 FOI-3 ROL,MONOROLA 2 STR 50M-2 BUC,MANUSI MENAJ GALBEN -4 PER,SERVETELE UMEDE 100/SET-2 BUC,MANUSI MENAJ ECONOMICE-1 BUC,MOP MICROFIBRA BALERINA-2 BUC,BURETE CANEL 3/SET-3 SET,COS HARTIE-2 BUC,HARTIE MISAVAN ECO 2/SET-2 BUC,SACI RAFIE-2 BUC,SACI EPACK 35L-2 BUC,SACI MENAJ 35L/15SET SUPER REZISTENTI-2 BUC,MISAVAN VASE 500ML MUSETEL-2 BUC,FARAS CU COADA-1 BUC,COADA LEMN CU FILET-1 BUC,SANO CLEAR 4L-1 BUC,MANUSI DE NITRIL U.FOLOSINTA-15 PER
- Număr anunț
- DA25531595
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,55 RON
- Valoare atribuită
- 256,55 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.