Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser color OKI MC363DN, Duplex, Retea, A4, ADF docking station hdd rack caddy 9.5mm spacer adaptor dvi to vga cablu vga dvi sursa 450w cablu vga 10m

Număr anunț
DA25514759
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940,30 RON
Valoare atribuită
1.940,30 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940,30 RON

din 1.940,30 RON estimat