Atribuită Cumpărare directă

Masina de tuns cu motor silentios si foarte puternic pepivoti, (are 3000 rotatii / minut). - Lama reglabila de la 0.5mm la 2.4mm. - Putere dubla fata de o masina de tuns magnetic. - Functioneaza la fel de bine pe par umed precum si pe paruscat. - Lame din otel inoxidabil de înalta calitate si pentru oricetip de par. -Include 4 piepteni (3mm, 6mm, 10mm, 16mm) si o gentuta pentru depozitarea aparatului.

Număr anunț
DA25568341
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI 4006707)
Furnizor / câștigător
SALESLINK S.R.L. (CUI 39787996)
Cod CPV
39712100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,74 RON
Valoare atribuită
248,74 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,74 RON

din 248,74 RON estimat