Atribuită Cumpărare directă

RACORD FLEX.APA I-I 1/2X1/2 80CM 2BUC X 9.1597 BANDA TEFLON GAZ PROF.MARE 1BUC X 5.4622 ROBINET SFERIC 1/2'' INT-INT FLUTURE 163103 3BUC X 9.6639 BOILER ELECTRIC ARISTON LYDOS R 80 L TAXA VERDE 1 BUC X 486.5546

Număr anunț
DA25537448
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,32 RON
Valoare atribuită
539,32 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,32 RON

din 539,32 RON estimat