Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice: -Suport transmisie: fibra optica -Benzi simetrice si egale: down-load si up-load -latime de banda internet minim garantata: 20Mbps -latime de banda metropolitana best-effort: 50Mbps -Adresa IP Statica -Disponibilitate: minim 99% -Service Help Desk 24/24h, 7 zile/sapt Taxa de instalare/activare: gratuita Abonament lunar: 100 euro fara tva Durata: 24 luni. 1 EURO = 4.8436 Lei
- Număr anunț
- DA25555529
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.624,64 RON
- Valoare atribuită
- 11.624,64 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.