Atribuită Cumpărare directă

Servicii de acces utilizare aplicatie informatică de gestionare a documentelor, mentenanță și asistență tehnică, furnizate ca servicii lunare. Contractul poate fi prelungit cu 4 luni în anul 2021, prin act adițional, cu condiția identificării sursei de finanțare. Va rugam sa parcurgeti modelul de contract atașat și în cazul în care acceptați achiziția, se va considera că și termenii contractuali sunt acceptați.

Număr anunț
DA25533560
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE UTILITATI PUBLICE, SALUBRIZARE SI PROTECTIA MEDIULUI (CUI 41640678)
Furnizor / câștigător
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
Cod CPV
72263000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.120 RON
Valoare atribuită
9.120 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.120 RON

din 9.120 RON estimat