Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca, conform prevederilor Legii SSM nr. 319/ 2006 Prestari servicii in domeniul apararii impotriva incendiilor si situatii de urgenta, conform Legii nr. 307/ 2006 Efectuare de controale si audituri privind respectarea cerintelor de S.S.M. , aparare impotriva incendiilor si pentru situatii de urgenta precum si informarea in scris a angajatorului despre neconformitatile constatate in teren si propuneri pentru rezolvarea acestora. Cercetarea evenimentelor care au produs incapacitate temporara de munca (numai la cererea angajatorului). Intocmirea si transmiterea documentelor privind realizarea masurilor dispuse de catre organele de control( ITM, pompierii militari, etc) . Consultanta in domeniul Resurselor Autoritatea contractanta va accepta oferta ferma dupa depunerea documentelor solicitate in caietul de sarcini. Cantitatea este aferenta lunilor mai-decembrie 2020 cu posibilitatea de prelunigire ianuarie-aprilie 2021
- Număr anunț
- DA25515982
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- MAR GROUP SERVICES SRL (CUI 22518292)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.