Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA se incheie pentru tot anul 2020 , iar contract se va incheia pe 8 luni cu dreptde prelungire pana in 30.04.2021

Număr anunț
DA25525784
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
CONNECTO BLUE SERVICES SRL (CUI 36657142)
Cod CPV
72212224-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare atribuită
6.600 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.600 RON

din 6.600 RON estimat