Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA IN SEAP TINE LOC DE COMANDA SCRISA (DATE FACTURARE: CUI: 4250824, CONT: RO43TREZ23G830330200130X

Număr anunț
DA25569258
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
Furnizor / câștigător
RAMYPLAST SRL (CUI 26587163)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.073,35 RON
Valoare atribuită
6.073,35 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.073,35 RON

din 6.073,35 RON estimat