Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale constructie pentru reparatii baza sportiva stadion central municipal Vulcan. Materiale compuse din : trafalet cu gratar-4 buc, trafalet 15 cm-2 buc, rola vopsit 10 cm-10buc, diluant 0,9 l-12 buc, pensula-6 buc, vopsea 2,5 l -16 cutii, vopsea 4l -6 cutii,manusi-12 buc, grund 4l-6 cutii, bara PC-16 -4buc, ciment- 1sac, profil U100-2 metri, faianta alba project-27 cutii, gresie-15 cutii, adeziv standard-20buc, distantieri2mm-3set, chit alb-7buc, var-10 saci, aracet lemn-10 cutii, lavabila Danke 15 litri-6 cutii, amorsa 10l-3 buc.
- Număr anunț
- DA25564201
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44831300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.058 RON
- Valoare atribuită
- 4.058 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.