Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie conform oferta la anunt publicitar ADV1137956

Număr anunț
DA25541115
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
Cod CPV
90919200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.113,20 RON
Valoare atribuită
68.113,20 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.113,20 RON

din 68.113,20 RON estimat