Atribuită
Cumpărare directă
ti14027 Foaie parcurs transport marfa A4C100FV set 1 15.5 ti22721 Registru de casa A4 C50 2 ex 3 buc/set set 1 28.5 kf10100 Plic C6 114x162offset albsiliconic80g 25bucset set 8 2.1 kf30300 Plic C5 162x229 offset albsiliconic80g 25 bucset set 8 3.5 vr120001 Baterii Varta High Energy LR6 4 bucset set 3 7.8 vr120002 Baterii Varta High Energy LR03 4 bucset set 4 7.3
- Număr anunț
- DA25533903
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (CUI 4344228)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141,40 RON
- Valoare atribuită
- 141,40 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.