Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, procesare si eliminare deseuri chimice Contract pentru anul 2020, cu valabilitate de la 01.05.2020 pana la 31.12.2020, in limita creditelor bugetare aprobate

Număr anunț
DA25549406
Autoritate contractantă
Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90523000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat