Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare a 3 dulapuri de climatizare din dotarea sediilor centrale situate in Bucuresti, str. Poenaru Bordea nr.20, sector 4 (1 buc de 26 KW) in suma de 11.200,00 lei fara TVA si str. Calea Victoriei nr.9, sector 3 (2 buc de 53 KW) in suma de 28.780,00 lei fara TVA, conform oferta.
- Număr anunț
- DA25529011
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- M & A CLIMA SERVICES SRL (CUI 18066377)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.980 RON
- Valoare atribuită
- 39.980 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.