Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REALIZARE, GAZDUIRE SI INTRETINERE PAGINA WEB – PRIMARIA MALU MARE jud. Dolj. Primaria Malu Mare isi rezerva dreptul de a prelungi durata contractului conf. Art.165 din HG 395/2016 - pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, respectiv pe durata a inca 4 luni , incepand cu data de 01.01.2021
- Număr anunț
- DA25555186
- Autoritate contractantă
- Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
- Furnizor / câștigător
- IT SERVICES SRL (CUI 34799507)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.