Atribuită Cumpărare directă

RASPBERRY PI 7INCH TOUCHSCREEN DISPLAY: • Dimensiunea ecranului: ecran LCD de 7 inch • Tensiune de lucru: 7.5V-12V (cerința curenta 1A-2A) • Putere nominala: 6-7 W • Intrare semnal: 2 AV + VGA + HDMI (HDMI 1.2)

Număr anunț
DA25549318
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32322000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.005,68 RON
Valoare atribuită
1.005,68 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.005,68 RON

din 1.005,68 RON estimat