Atribuită Cumpărare directă

PLACI IZOLATIE PARCHET 3 MM BANDA HARTIE UNIV. 50M* 50MM 51023-00004-00 COLIER CABLU 3.6 X 150 ALB COLIER CABLU 3.6X200 ALB ROATA ROABA 3/8 35709

Număr anunț
DA25534160
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,47 RON
Valoare atribuită
336,47 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,47 RON

din 336,47 RON estimat