Atribuită Cumpărare directă

Nacela 9.5m inaltime de lucru 3.45m intindere maxima brat 736 kg greutate utilaj latime 0.6 m , lungime (inclusiv protap) 4.13m, inaltime in pozitie de transport 1.90m Dimensiuni platforma: sarcina utila 120kg, suprafata 0.6x0.6 m motor electric actionare acumulatori comenzi de oprire de urgenta in nacela si la nivelul solului prindere protap tip nuca kit de lumini pentru circulatia pe drumurile publice

Număr anunț
DA25540084
Autoritate contractantă
COMUNA COMANA (PRIMARIA COMUNEI COMANA) (CUI 4777256)
Furnizor / câștigător
MECOMAG H.V. SRL (CUI 26100062)
Cod CPV
42400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.983,89 RON
Valoare atribuită
83.983,89 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.983,89 RON

din 83.983,89 RON estimat