Atribuită
Cumpărare directă
Extindere retea internet, include: 1. Cablu UTP ecranat , cat 6, cu sufat 304 m * 3.92 lei= 1191.68 lei 2. Conectica, accesorii montaj 1set * 290.00 lei= 290.00 lei 3.Cablu telefonic , plat, 4 fire 45m * 2.9 lei= 130.50 lei 4. Priza dubla aplicata, RJ11/RJ45, cat 6A 1 buc * 59 lei= 59 lei 5. Canal PVC 16*16 mm, alb, cu adeziv, ignifug 40m * 2.8 lei= 112 lei 6. Manopera executie si configurare retea, 3 lucratori , 2 zile 1prest * 1470.00 lei= 1470.00 lei
- Număr anunț
- DA25546101
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 45314320-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.253,18 RON
- Valoare atribuită
- 3.253,18 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.