Atribuită
Cumpărare directă
Program legislativ si a serviciilor de actualizare a acestuia pentru acces la baza de date cu acte legislative actualizate permanent. Achizitia se va finaliza printr-un contract al carui obiect va fi asigurarea de catre Presator al unui abonament pe o perioada de 3 (trei) ani. Structura abonamentului trebuie sa permita instalarea si utilizarea programului legislativ pe 25 de calculatoare. De asemenea, programul trebuie sa permita acesul la minimum urmatoarele baze de date actualizate de care Presatator astfel: 1. Legislatia Romaniei publicata in MOf partea I, a V-a. a VI-a si partea I bis- formele la zi ale tuturor aclelor publicate in MOf partea I; 2. Jurisprudenta Romaniei; 3. Comentarii Expert; 4. Modele de acte constitutive, contracte, cereri, actiuni in justitie; 5. Clasificari; 6. Proceduri; 7. Cautare dosar in instanta.
- Număr anunț
- DA25549420
- Autoritate contractantă
- ELECTROCENTRALE GRUP SA (CUI 31028788)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.741,36 RON
- Valoare atribuită
- 6.741,36 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.