Atribuită
Cumpărare directă
Abonament Business Mobile 6 NATIONAL 4.2 euro / sim inmultit cu 20 simuri. Fiecare avand structura de mai jos : o Minute sau sms-uri catre Orange : Nelimitat o Minute sau sms-uri catre retele nationale mobile si fixe : 400 min / sim o Trafic de internet national : Nelimitat* * 100 MB la viteze 4G de pana la 300 mbps si nelimtat la 128 kbps. Abonament Business Mobile 11 ROAMING 7.7 euro / sim inmultit cu 9 simuri. Fiecare avand structura de mai jos : o Minute sau sms-uri catre Orange : Nelimitat o Minute sau sms-uri catre retele nationale mobile si fixe : Nelimitat o Trafic de internet national : Nelimitat* * 4 GB la viteze 4G de pana la 300 mbps si nelimtat la 128 kbps. Valoarea estimata a achizitiei 1839.6 euro fara TVA pentru o perioada de 12 luni ( 153.3 euro / luna ). Perioada contractuala 12 luni de la 01.05.2020 pana la 31.12.2020 cu posibilitate de prelungire pe termen maxim de patru luni, conform legii. Buget pentru achizitia de terminale: 724 Euro. pret catalog: 9002.45 lei fara tva
- Număr anunț
- DA25529009
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA CALARASI (CUI 12335891)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.002,45 RON
- Valoare atribuită
- 9.002,45 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.