Atribuită Cumpărare directă

CONTRACT SERVICII DE PAZA SI PROTECTIE AFERENT PERIOADEI 01.05.2020 - 31.12.2020 ( 8 LUNI)

Număr anunț
DA25539431
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BUZAU (CUI 13606220)
Furnizor / câștigător
CLEVER GUARD SRL (CUI 23967966)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.600 RON
Valoare atribuită
81.600 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.600 RON

din 81.600 RON estimat