Atribuită Cumpărare directă

JDP100 disc frana spate nissan pathfinder JPP130AF placute frana spate nissan pathfinder MED2103055 bloc lumini MCV GSP510762 rulment amortizor logan 1,4

Număr anunț
DA25547907
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
Cod CPV
34000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,22 RON
Valoare atribuită
456,22 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,22 RON

din 456,22 RON estimat