Atribuită Cumpărare directă

3051S2CD5A2E12A1BB4M5 Scalable Pressure Transmitter

Număr anunț
DA25557167
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
VIBROTEST SRL (CUI 22282158)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.087 RON
Valoare atribuită
11.087 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.087 RON

din 11.087 RON estimat