Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN: 71058978 Halat halate protectie vizitator unica folosinta PRODUS IN ROMANIA LIVRARE DIN STOC IN 24 ORE Halat de protectie, de unica folosinta, cu inchidere prin snur Marime universala La maneci este strans cu elastic pentru e mai buna fixare si etansare, COD INTERN: 71091710 Masca masti similar chirurgicale protectie 3 pliuri elastic banda metalica
- Număr anunț
- DA25568278
- Autoritate contractantă
- G.P.P NR.16 (CUI 29074170)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,50 RON
- Valoare atribuită
- 748,50 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.