Atribuită Cumpărare directă

Material inovativ, subtire care ofera aerisire excelenta si, prin urmare, un grad sporit de confort • Protectie inalta impotriva pulberilor si improscarilor limitate cu anumite lichide • Prevazut cu elastic in zona taliei si a gleznelor si incheieturilor pentru confort si libertate in miscare si mansete tricotate pentru confort suplimentar • Modelul cagulei include trei sectiuni cusute pentru o mai buna fixare si compatibilitate cu alte echipamente personale de protectie • Fermoar in doua sensuri protejat de o banda textila din materialul combinezonului pentru confort si protectie • Clinuri intarite • Proprietati reduse de scamosare si captuseala anti-statica pe ambele fete* Protectie si confort Protectie impotriva lichidelor Tip 6 – Improscari limitate cu lichide (EN 13034:2005 + A1:2009) Protectie anti-praf Tip 5 – Particule solide aeropurtate EN ISO 13982-1:2004 Anti-static Captuseala anti-statica* pe ambele fete (EN 1149-5:2008) Pericol nuclear Particule radioactive Clasa 1 (EN 1073-2:2002)

Număr anunț
DA25533438
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.240 RON
Valoare atribuită
6.240 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.240 RON

din 6.240 RON estimat