Atribuită Cumpărare directă

1 Despre libertate (George Orwell) 34,95 Buc 5 33,29 2 Vocabularul european al filosofiilor 249,00 Buc 5 237,14 3 Reportajele mele. 1927-1938 49,95 Buc 5 47,57 4 In vremea contaminarii 24,95 Buc 5 23,76 Discount pe toate articolele precedente -341,76

Număr anunț
DA25557456
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.367,04 RON
Valoare atribuită
1.367,04 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.367,04 RON

din 1.367,04 RON estimat