Atribuită
Cumpărare directă
scoalapanic select Definire cumparare directa INFORMATII OFERTANT Ofertant: S.C. EPRUBETA FARM S.R.L. S.R.L. CIF: 11171693 Adresa: Strada: principala, nr. 72, Sector: -, Judet: Buzau, Localitate: Maracineni, Cod postal: 127325 Tara: Romania Website: http://www.eprubetafarm.ro Tel: +40 238716555/ 713255 Fax: +40 338401881 E-mail: vanzari@eprubetafarm.ro LISTA REPERE DE CATALOG (1) Reper Cantitatea solicitata / unitate de masura (U.M.) Pret propus autoritate / entitate (RON)* Valoare estimata cumparare directa (RON)* Dezinfectant pentru tegumente HEXID - FLACON 1 L - AVIZAT M.S. 2520BIO/01/12.24 - CU DOZATOR NUMAR DE REFERINTA: 3849-HEXID PRET DE CATALOG: 78,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: litru ( CU DOZATOR) COD SI DENUMIRE CPV: 33741300-9 Dezinfectant pentru maini (Rev.2) DESCRIERE: MOD DE UTILIZARE: Produsul HEXID se foloseste pentru dezinfectia igienica si cirurgicala a mainilor prin frecare. Este indicat pentru dezinfectia mainilor personalului din spitale, din industria farmaceutica si cosmetica, a mainilor elevilor si salariatilor, a mainilor persoanelor aflate in deplasare, etc. AVIZUL ESTE VALABIL PANA LA 31.12.2024. INDICATIA DE UTILIZARE IN UNITATI SANITARE ARE VALABILITATEA PANA LA 30.01.2021( 3 ANI DE LA DATA EMITERII PREZENTULUI AVIZ ) COMPOZITIE: Clorhexidina 0,5%, Etanol 36%, Isopropanol 24%, Glicerina, Apa ACTIVITATE BIOCIDA: Bactericid conform NF EN 1500, 3ml nediluat timp de 30 secunde de doua ori si conform SR EN 1276
- Număr anunț
- DA25567435
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PANIC (CUI 25104503)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780 RON
- Valoare atribuită
- 780 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.