Atribuită Cumpărare directă

-Acumulator AGM VRLA 12V 28A High Rate 165mm x 175mm x h 126mm mm M5 TED Battery Expert Holland 4 BUCATI - 250 RON/BUC -Acumulator AGM VRLA 12V 9,6A High Rate 151mm x 65mm x h 95mm F2 TED Battery Expert Holland 6 BUCATI - 100 RON/BUC -MANOPERA 600 RON

Număr anunț
DA25533802
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
PARTENER IMPEX SRL (CUI 3212652)
Cod CPV
31422000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat