Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 S5 DISPENSER SAPUN LICHID ECONOMY 500ml buc 5,00 X 35,00 RON fara TVA / buc 2 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2,00 X 245,70 RON fara TVA / buc 3 90012860 DR.STEPHAN BIOXEL DEZINFECTANT UNIVERSAL 5L buc 1,00 X 200,00 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25541822
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Calugareni (CUI 29153860)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866,40 RON
Valoare atribuită
866,40 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
01.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

866,40 RON

din 866,40 RON estimat