Atribuită Cumpărare directă

Detergent lichid pardoseli 10 L - detergent concentrat pentru curatarea pardoselilor (gresie, linoleum, parchet, dusumea din lemn) si pentru orice suprafata lavabila

Număr anunț
DA25558185
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
777,75 RON
Valoare atribuită
777,75 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

777,75 RON

din 777,75 RON estimat